Nejčastěji používané profily plastových oken

Alulplast

Profil se špičkovými vlastnostmi, vynikající stabilitou a pevností v moderním SOFT designu. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu. Proto je tento profil tím nejlepším, co je v současné době na trhu.

Gealan

Okna Gealan se vyznačují velmi dobrou tepelnou izolační vlastnosti. Mají díky integrovaným výztuhám v rámech a křídlech perfektní stabilitu a umožňují i konstrukci velkých prvků, které pak odolávají i velkým větrným zatížením. Pro pocit většího bezpečí a ochranu před vloupáním je možno okna osadit speciálním sklem a kováním.

Alulplast

Plastová okna se systému REHAU Vám nabízí příjemné komfortní řešení při stavbě nového domu či rekonstrukci stávajícího bydlení. Okna s profilem REHAU jsou konstruované tak, aby splnili požadavky jak pro zákazníka s estetickým cítěním kdy cena nerozhoduje, tak pro zákazníka s požadavkem cenové dostupnosti a velmi kvalitním provedením.

Salamander

Klasická plastová okna

Plastová okna vhodná pro hromadné výměny a instalace oken v panelových a bytových domech, školách, administrativních a průmyslových budovách.

Veka

Plastové okna - profily od výrobce VEKA

Okenní profily VEKA nabízí příjemné a komfortní bydlení díky vynikajícím izolačním vlastnostem, které tlumí hluk. Profily VEKA jsou vhodné pro všechny třídy zvukové izolace.

Udržuje v místnostech ideální tepelné podmínky díky těsnění EPDM - těsnění navlékané až po svaření profilů. Toto zaručuje snížení nákladu na vytápění.

Rozhodující pro izolační vlastnosti je koeficient prostupu tepla (tak zvaná hodnota U) okna. Společně se speciálními izolačními skly dosahují vyspělé plastové profily VEKA díky propracované vícekomorové technologii optimálních výsledků.

Stínící technika - žaluzie do plastových oken

Žaluzie patří mezi nejrozšířenější možnost jak zastínit okna proti slunci a taky před lampou z ulice. Je nespočet možností a velký výběr použití a barevných provedení. Výběru žaluzií proto věnujte dostatečnou pozornost a vybírejte podle zařízení domu či bytu nebo komerčních prostorů. Žaluzie slouží jako stínidlo do okna, ale taky může účelně a přitom pěkně oddělit celou místnost nebo třeba jen uschovat různé nevzhledné, ale nutné potřeby pro život jakou je třeba vysavač. Pokud bude správně provedený a promyšlený výběr žaluzií, s kvalitou, které už dnes firmy nabízí, bude Vás pohled na žaluzie těšit dlouhou řadu let. Žaluzie se dnes vyrábí v mnoha odstínech barev a materiálu. Žaluzie prostor zútulní, prosvětlí, oddělí, zastíní – prostě dle Vašeho přání Vám umožní využít jejich možnosti.